Telefon sa{0}}otpornim na eksploziju
Opis proizvoda Telefoni sa tastaturom sa{0}}otpornim na eksploziju sa ekranom JREX106-SIP su dizajnirani da obezbede sigurnu, pouzdanu komunikaciju u opasnim područjima. Telefonski aparati su razvijeni za rad u petrohemijskoj industriji, dobijeni ATEX, IECEx, EAC, INMETRO sertifikat
Opis
Opis proizvoda


Telefon sa{0}}tastaturom otpornim na eksploziju sa ekranom
JREX106-SIP je dizajniran da obezbedi sigurnu, pouzdanu komunikaciju u opasnim područjima.
Telefonski aparati su razvijeni za rad upetrohemijska industrija, obično se koristi u proizvodnji, transportu i preradi nafte, prirodnog gasa, uglja itd.
Kućište je napravljeno od GRP-a-otpornog na udarce i čak je otporno na kiseline, alkalije i maziva.
| Materijal kućišta | Poliester ojačan staklenim vlaknima{0}} visokog učinka |
| Boje | žuta, ostale boje po posebnoj narudžbi |
| Materijal slušalice | Impact Thermoset Resin Compound |
| Tastatura | Tastatura od 20 komada od nerđajućeg čelika |
| Temperatura | Radni: -45 stepeni do +70 stepeni Pohranjivanje: -45 stepeni do +75 stepeni |
| Weather Resistance | IP66 |
| Ton zvona | Reski ton 95 dBA na 1 metar tipično |
| Eksplozija Zaštita | II 2G Ex e ib [ib] mb IIC T4 Gb II 2D Ex ib [ib] tb IIIC T135 stepen Db -40 stepeni Manje ili jednako Ta Manje od ili jednako +60 stepen /+40 stepen Zona 1, 2, 22 |
| Relativna vlažnost | Do 95% (bez-kondenziranja) |
| M.T.B.F. | Izračunato da ima MTBF preko 50.000 sati korištenja |
| Životni vijek prekidača kuke | >1 000 000 Operacije |
Technical Specification

Telefon sa{0}}tastaturom otpornim na eksploziju sa ekranom
| Analogna verzija | |
| Napajanje | Linija se napaja tj. izvlači iz telefonske linije. Ne zahtijeva eksterno napajanje naizmjeničnom strujom. |
| Napon napajanja | 24 VDC do 66 VDC |
| Supply Current | 20 mA DC do 100 mA DC |
| Jačina zvona | Max. približno 90 dB(A) na udaljenosti od 1 m |
| Munje / Tranzijenti | Zaštita prema ITU-T k .21 poboljšanim nivoima |
| SIP verzija | |
| Napajanje | Napajanje preko Etherneta prema IEEE 802.3af preko rezervnog para kablova ili eksternog napajanja, 12V DC |
| Potrošnja energije (PoE) | 2.5 W |
| SIP protokol | SIP(U skladu sa RFC 3261) |
| Podrška kodeku | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Communication Type | Full duplex |
| Jačina zvona | 95dB(A) na udaljenosti od 1m |
| Ambijentalni uslovi | |
| Vrsta zaštite | IP 66 prema EN60529 |
| Radna temperatura | -40˚ do +70˚C (-22˚F do +140˚F) |
| Temperatura skladištenja | -45 stepeni do +70 stepeni (-22 stepena F do 158 stepeni F) |
| Prikaz temperature | -10 stepeni / +55 stepen |
Karakteristike

Telefon sa{0}}tastaturom otpornim na eksploziju sa ekranom
★ Mikrofon{0}}za uklanjanje buke
★ Prekidač sa magnetnom trskom za smanjenje dijelova koji su podložni habanju
★ Prijemnik{0}}kompatibilan sa slušnim aparatom (HAC).
★ Industrijsko kućište od visoko-udarne termoreaktivne smole i ergonomsko teško-
★ Hardver{0}}otporan na koroziju
★ Velika vodonepropusna metalna tastatura sa{0}}uretanom
Pakovanje i dostava

Telefon sa{0}}tastaturom otpornim na eksploziju sa ekranom
| Veličina jedinice | 302 *240 *129 (mm) |
| Veličina kartona | 405 *280 *170 (mm) |
| Ambalažni materijali | Biserni pamuk, karton |
| Neto težina | 6,5 KG |
| Bruto težina | 7,5 KG |
| Luka | Shenzhen, Guangdong | |||
| Lead Time (Ako uplatu završite danas, vaša narudžba će biti poslana unutar datuma isporuke.) | Količina (setovi) | 1 | 2-500 | >500 |
| Procjena vrijeme (dani) | 2 | 25 | Treba pregovarati | |
Naše usluge

Telefon sa{0}}tastaturom otpornim na eksploziju sa ekranom
✬ODM & OEM proizvodi ili rješenja
✬ Narudžba uzorka je dobrodošla
✬ Ažurirajte proizvodni proces i prikažite detalje pakovanja
✬Nakon isporuke robe, pratićemo proizvode za vas jednom u dva dana, sve dok ne dobijete proizvode.
✬ Kada dobijete proizvode, ako imate dodatnih pitanja, dobrodošli da nas kontaktirate i mi ćemo na vrijeme riješiti probleme za vas.
Naša kompanija

Telefon sa{0}}tastaturom otpornim na eksploziju sa ekranom
J&R je kineski{0}}dizajner i proizvođač robusne komunikacijske opreme. Naši telefoni i sistemi rade, i traju, u okruženjima u kojima obični proizvodi ne bi radili.
(Svi modeli naših telefona dostupni u analognoj verziji, IP/SIP verziji i GSM/2G/4G verziji)
Nakon dobrog proučavanja vaših informacija, iskreno se nadamo da ćemo ući u partnerstvo sa vašom cijenjenom kompanijom i nadamo se da ćemo vam služiti i sarađivati s vama za sav naš asortiman proizvoda na vašem tržištu.
Mogli bismo vam ponuditi sav naš asortiman proizvoda sa ODM&OEM rješenja kako bi dobro ispunili vaše zahtjeve i zahtjeve.
Popularni tagovi: Telefon sa{0}}otpornim na eksploziju, Kina, proizvođači, dobavljači, fabrika, kompanija, brendovi, kupovina, najbolji, visoki-kvalitet, proizvodi
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

VoIP industrijski telefon otporan na eksploziju
-

Analogni industrijski telefon otporan na eksploziju ...
-

Telefon protiv eksplozije sa bljeskalicom i zvučnici...
-

Hotline Automatsko biranje VoIP telefona sa eksplozi...
-

VoIP telefon zaštićen od eksplozije ATEX sertifikova...
-

Analogni industrijski{0}}telefon otporan na eksploziju






