Teške telefon dvostruki gumb telefona industrijske telefon
Ostavi poruku
Osnovne informacije.
| Model NO.:JR104-2B | Korištenje: telefon, radnu stanicu, Server, Laptop |
| Tip: Ožičen | Podrška mreži: 3 g |
| Informacija sadržaja: glas | Certifikacija: CE, ISO, RoHS, GS, FCC |
| Stanje: novi | Paket: Pearl pamuk, kutija |
| Specifikacije: CE, FCC, RoHs, ISO9001 | Zaštitni znak: Jandamp; R |
| Porijeklo: Shenzhen, Kina | Marka: Jandamp; R |
| Model broj: Jr104-2b-VoIP | Pakiranje materijala: Pearl pamuk, kutija |
| Boja: žuta ili opcionalno | Jedinica Size:334*204*109(mm) |
| Neto težina: 5.5 kg | Proizvoda stanje: novo |
| Certifikacije tipa: Ce, ISO, GS, FCC, RoHS | Otporan na vremenske prilike: da |
| Glasan zvučnik: da | HS kod: 8517180090 |
| Proizvodnja kapacitet: 3, 000PCS/mjesec |
Opis proizvoda
Teške telefon dvostruki gumb telefona industrijske telefon
Opis proizvoda:
1. robusna konstrukcija, Vandal otporna
2. sve vremenska zaštita IP66
Povezivanje terminala 3.fast formi
4. dual tipku za brzo biranje
5. programiran putem web sučelja
6.non-prolazan memorije
7. nagovarati otporan na prikazanom redoslijedu
8. jednostavna instalacija
9. DC 5V napaja ili PoE
10. podršku 2 SIP račun
11.RJ45 priključak
12.ce, FCC popustljiv
Aplikacija:
Kao atmosferilije telefonom, to se potpuno nalazi u otporan na koroziju lijevanog aluminija atmosferilije slučaj, rezultira visoko pouzdan proizvod koji dugo MTBF. Idealan telefon za Metro, željeznica, Autocesta na strani, Marine, Rudarstvo, tuneli, Čeličanu, kemijske tvornice, elektrane i srodne industrijske aplikacije, itd.
Tehnički parametri:
| Temperatura | Radna:-30andamp; #176; C do + 65andamp; #176; C Skladištenje:-40andamp; #176; C do + 75andamp; #176; C |
| Adapter(input/output) | Ulaz: 100-240 Vac 50 ~ 60Hz izlaz: 5V / 1A |
| Potrošnja energije | Idle:1.5W/Active:1.8W |
| Značajka mreže | WAN/LAN: podržavaju način Premošćivanja. PPPoE Podrška za xDSL Podrška za VLAN Podrška za omamljivanje penetracija |
| Melodija zvona | Prodoran warble ton 80 dBA @ tipično 1 metar |
| M.T.B.F. | višak od 50.000 sati rada koristeći |
Paket:
Veličina jedinice: 334*204*109(mm)
Kartonu veličine: 200 * 300 * 440 (mm)
Ambalaža: biser pamuk, kutija
Neto težina: 5.5KG
Bruto težina: 6,5 KG







