Lift telefon VoIP / Lift Hitni telefon
Telefon za hitne slučajeve otpornosti na vandalizam baziran je na prednjoj ploči od nerđajućeg čelika i omogućava jasnu radnju bez upotrebe ruku i glasno{0}}za bilo koju javnu površinu. Dizajniran je da zadovolji potrebe klijenata koji doživljavaju gubitak kroz vandalizam.
Opis
Lift telefon VoIP / Lift Hitni telefon


Front & Bottom


Back & Top
Opis proizvoda
Lift telefon VoIP / Lift Hitni telefon

JR308-FK Lift telefon VoIP / Lift telefon za hitne slučajeve je izrađen od nerđajućeg čelika
koja je potpuno zaptivena površina zaštićena od prašine i korozije.
Četiri ugrađene montažne rupe za sprečavanje krađe telefona.
Kabl se spaja iza telefona, a kontura telefona je umjetnička i jednostavnost.
| Materijal kućišta | Telo od nerđajućeg čelika |
| Bojas | CRVENA, ŽUTA, SIVA |
| Materijal slušalice | Nema slušalice |
| Tastatura | Robusna metalna tastatura (Dugme: Dugme od nehrđajućeg čelika sa IP65 stopom) |
| Temperatura | Radni: -30 stepeni do +65stepen Pohranjivanje: -40 stepeni do +75 stepeni |
| Weather Resistance | IP65 |
| Ton zvona | Reski ton 80 dBA na 1 metar tipično |
| Hook prekidač | Nema prekidača |
| M.T.B.F. | Izračunato da ima MTBF veći od50,000 sati korištenja |
| Težina | Do2.5kg u zavisnosti od opcije |
Technical Specification
Lift telefon VoIP / Lift Hitni telefon


| Analogna verzija | |
| Napajanje | Iz analogne telefonske mreže |
| Napon napajanja | 24 VDC do 65 VDC |
| Supply Current | 20 mA DC do 100 mA DC |
| Jačina zvona | - 80dB(A) na udaljenosti od 1 m - 110dB(A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik sirene) |
| Metoda biranja | DTMF način rada u skladu sa ITU-T preporukom Q.23. |
| SIP verzija | |
| Napajanje | PoE ili 12V DC |
| Potrošnja energije | -U mirovanju: 1,5 W -Aktivno:1,8W |
| SIP protokol | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Podrška kodeku | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Communication Type | Full duplex |
| Jačina zvona | - 90~95dB(A) na udaljenosti od 1 m - 110dB(A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik sirene) |
| Ambijentalni uslovi | |
| Vrsta zaštite | IP 66 prema EN60529 |
| Radna temperatura | -30 stepeni do +70 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -40 stepeni do +75 stepeni |
Karakteristike
Lift telefon VoIP / Lift Hitni telefon

★ Dugme za handsfree spikerfon - za povezivanje centra za spašavanje
★ Kod zidne montaže - jednostavna instalacija
★Otporan na vandalmože se programirati puna tastatura -
★ Standardni analogni telefon ili SIP telefon
Prijave
Lift telefon VoIP / Lift Hitni telefon
JR308-FK Lift telefon VoIP / Lift telefon za hitne slučajevejepogodan za upotrebu u aerodrom, bolnica, banka, bankomat, kampus, lift/element, čista soba, van ili izvan zgrade, itd.

Pakovanje i dostava
Lift telefon VoIP / Lift Hitni telefon
| Veličina jedinice | 200 *150 *52 (mm) |
| Veličina kartona | 340 *235 *165 (mm) |
| Ambalažni materijali | Biserni pamuk, karton |
| Neto težina | 2 KG |
| Bruto težina | 3 KG |

| Luka | Shenzhen, Guangdong | |||
| Lead Time (Ako uplatu završite danas, vaša narudžba će biti poslana unutar datuma isporuke.) | Količina (setovi) | 1 | 2-500 | >500 |
| Procjena vrijeme (dani) | 2 | 25 | Treba pregovarati | |
Naša kompanija
Lift telefon VoIP / Lift Hitni telefon

J&R Technology se uvijek pridržava načela sigurnosti proizvoda prije svega. Nada da naši proizvodi mogu spasiti živote u kritičnom trenutku najveća je želja u srcu svakog zaposlenog u J&R Technology.
Posvećeni smo stvaranju pouzdanih,-u realnom vremenu i stabilnih komunikacijskih rješenja i telefona za klijente i vaše projekte.
Svaki telefonski proizvod proizveden u J&R-u podržan je impresivnom 2-godišnjom garancijom kompanije, koja dolazi standardno bez dodatnih troškova.
Slobodno nas kontaktirajte ako ste zainteresirani za naš proizvod.
FAQ
Lift telefon VoIP / Lift Hitni telefon
Q: Imate li MOQ ograničenje?
A: Nizak MOQ, 1 kom je dostupan
Q: Mogu li dobiti uzorak narudžbe?
A:Da, pozdravljamo narudžbu uzoraka za testiranje i provjeru kvalitete. Mješoviti uzorci su prihvatljivi.
P: Koji je standard kvaliteta vaših proizvoda?
A:Odobren CE, FCC, RoHS, ISO9001:2015 certifikat. Svi materijali su u visokom kvalitetu i novi. Uz strogi kvalitet,svaki telefon temeljno testiran prije napuštanja fabrike.
Q: Da li je u redu štampati svoj logo na proizvodima?
A:Da. Molimo vas da nas formalno obavestite pre naše proizvodnje i prvo potvrdite dizajn na osnovu našeg uzorka.
P: Možete li proizvesti proizvod u boji po mom izboru?
A: Da, možemo proizvoditi proizvode u različitim bojama, međutim mogu postojati minimalne količine ili doplate.
P: Pružate li uslugu instalacije?
A: Ne, ne ugrađujemo proizvode, ali ih je vrlo jednostavno instalirati, molimo vas da nas kontaktirate ako niste sigurni.
P: Kako se nositi sa neispravnim?
A: Prvo, naši proizvodi se proizvode u strogom sistemu kontrole kvaliteta i stopa neispravnosti će biti manja od 0,2%.
Drugo, tokom garantnog perioda, poslaćemo novi sa novom narudžbom za malu količinu.
Za neispravne proizvode iz serije, mi ćemo ih popraviti i ponovo vam ih poslati ili možemo razgovarati o rješenju uključujući ponovni-poziv prema stvarnoj situaciji.
P: Kako je sa dostavom?
A: 1.Send by DHL / TNT / UPS / FEDEX / EMS, 3-5 dana
2. Pošaljite avionom: brzo dođite na odredišni aerodrom, a zatim ga sami pokupite
3. Dostava morem: Niska cijena dostave i spora dostava (15 - 30 dana)
Popularni tagovi: lift telefon voip / lift telefon za hitne slučajeve, Kina, proizvođači, dobavljači, fabrika, kompanija, brendovi, kupovina, najbolji, visok-kvalitet, proizvodi
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti













