IP67 Anti-Vandal teški telefon JR101-FK-HB-VoIP
Boja: žuta ili prilagođena
Materijal: Aluminijum
Certifikat: CE, FCC, RoHs, ISO9001
Funkcija: vodootporna
Karakteristika: Indikator sirena i svetlosti
Upotreba: Vanjska i unutrašnja
Pakovanje: Pearl pamuk, karton
Model: Analog / SIP / GSM / 3G
Montaža: zid / stuba montirana
Neto težina: 7kg
Opis
opis proizvoda
IP67 Anti-Vandal teški telefon JR101-FK-HB-VoIP
Kao telefon koji je nepodesan za vreme, u potpunosti se nalazi u korozionom kućištu od livenog aluminijuma, sa vratima koja pružaju potpunu zaštitu od prašine i vlage, što dovodi do visoko pouzdanog proizvoda sa dugim MTBF-om. 
Specifikacija
IP67 Anti-Vandal teški telefon JR101-FK-HB-VoIP
| Analogna verzija | |
| Napajanje | Iz analogne telefonske mreže |
| Napon napajanja | 24 VDC do 65 VDC |
| Supply Current | 20 mA DC do 100 mA DC |
| Ringer Volume | - 80dB (A) na rastojanju od 1 m - 110dB (A) na udaljenosti od 1 m (za spoljni zvučnik zvučnika) |
| Dialing Method | Režim DTMF u skladu sa preporukom ITU-T Q.23. |
| SIP verzija | |
| Napajanje | PoE ili 12V DC |
| Potrošnja energije | -Idle: 1.5W-Active: 1.8W |
| SIP protokol | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Podrška Codec | G.711 A / U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Tip komunikacije | Puni dupleks |
| Zapremina zvona | - 90 ~ 95dB (A) na udaljenosti od 1 m-110dB (A) na udaljenosti od 1 m (za spoljni zvučnik zvučnika) |
| 3G verzija | |
| Napajanje | 12V DC |
| Potrošnja energije | -Idle: 0.3W-Active: 1.5W |
| Tip komunikacije | Puni dupleks |
| Zapremina zvona | 90 ~ 95dB (A) na rastojanju od 1 m |
| Programski metod | Daljinsko programiranje putem SMS-a |
| Frekvencija | Verzija: - Dual-Band WCDMA / HSDPA 850 / 1900MHz - Quad-Band GSM / GPRS / EDGE 850/900/1800 / 1900MHz E verzija: - Dual-Band UMTS / HSDPA 900 / 2100MHz - Quad-Band GSM / GPRS / EDGE 850/900/1800 / 1900MHz J verzija: - Dual-Band UMTS / HSDPA 850 (800) / 2100MHz - Quad-Band GSM / GPRS / EDGE 850/900/1800 / 1900MHz |
| Uslovi ambijenta | |
| Vrsta zaštite | IP 66 prema EN60529 |
| Radna temperatura | -25 ° C do + 70 ° C |
| Temperatura skladištenja | -25 ° C do + 85 ° C |

Aplikacija
Bunar, kiosk, lift, univerzitet, hotel, bolnica, biljka, nafta i gas, spoljna stanica, most, železnica, saobraćajnica, brodogradilište, tunel, Rudnik, vojska i srodne industrijske aplikacije itd.



Funkcija
IP67 Anti-Vandal teški telefon JR101-FK-HB-VoIP
Metal Bodied Weather i Vandal otporan VoIP telefon
Kao telefon koji je nepodesan za vreme, u potpunosti se nalazi u korozionom kućištu od livenog aluminijuma otporno na koroziju sa vratima koja pružaju potpunu zaštitu
protiv prašine i vlage, što rezultira visoko pouzdanim proizvodom sa dugim MTBF-om.
Idealno za podzemne željeznice, željeznice, autoputeve, morske, rudarske, tunele, čelične biljke, hemijske postrojenja, elektrane i srodne industrijske primjene itd.
VoIP / SIP telefon
Robusna konstrukcija, Vandal otporan
Sva vremenska zaštita IP66-67
Pričvršćivanje na otpornike
Jednostavna instalacija
Brza spojnica priključka
Programirano preko web interfejsa
Nestabilna memorija
Prekidač magnetne trake za trske kako biste smanjili delove koji su podložni habanju
Govor preko Internet protokola (koji se naziva i VoIP, IP telefonija,
Internet telefonija, širokopojasne telefonije, širokopojasnog telefona i glasa preko širokopojasnih mreža) je usmeravanje glasovnih razgovora preko Interneta ili preko druge IP mreže.
DC 5V napajanje ili PoE (over over Ethernet)
Nije potreban dodatni interfejs
Konfiguracija Web stranice
Izveštavanje alarma u realnom vremenu
SIP Compatible
RJ45 LAN ili WAN Direct Connection
Automatsko preusmeravanje poziva (rollover), putem memorijske liste
Automatski odgovor
Multicast Capable
Priključak: RJ45 Ethernet utičnica preko IP67 utičnog konektora.
Kvalitet usluge (QoS): obezbeđivanje optimalne isporuke glasa
Vrsta usluge (ToS): visoki protok i pouzdanost (RFC3168)
Usaglašenost sa ISDN mrežom: priključite bilo koji VoIP / ISDN gateway koji podržava SIP za pozivanje i primanje poziva od ISDN-a
SIP (Protokol za iniciranje sesije) RFC3261
Ugrađena redundanca: sposobna da preusmeri pozive na 2. PBX
TR069 (Tehnički izvještaj 069): za napredni nadzor i kontrolu statusa
Konfiguracija: web interfejs ili konfiguracijska datoteka zasnovana na serveru. Provjera statičke IP adrese ili DHCP.
Masovna konfiguracija dostupna.
Kompatibilan sa standardnim SIP protokolom VOIP telefonskih sistema. (Asterisk, Cisco, Mitel, Elastix, Freeswitch, MiniSipServer, Yeastar MyPBX itd.)
Pakovanje i isporuka
IP67 Anti-Vandal teški telefon JR101-FK-HB-VoIP

Potvrde 
Naša kompanija 



J & R je kineski dizajn i proizvođač robusne komunikacione opreme. Naši telefoni i sistemi funkcionišu i na kraju, u sredinama gde redovni proizvodi ne bi bili.
(Svi naši modeli telefona dostupni su za Analognu verziju, IP / SIP verzija, verzija GSM / 3G)
Pošto dobro proučavamo vaše informacije, iskreno se nadamo da ćemo stupiti u partnerstvo sa vašim cenjenim kompjuterom. Nadamo se da ćemo vam služiti i sarađivati s vama za sve naše proizvode na vašem tržištu.
Mogli bismo vam ponuditi sve naše asortiman proizvoda sa ODM & OEM rješenjem kako bismo zadovoljili Vaše zahtjeve i zahtjeve.
i podržaćemo vam najbolje rešenje za proizvod i ekonomično rešenje koje će vam pomoći u ispunjavanju zahteva projekta i marketinga.


Popularni tagovi: ip67 anti-vandal teški telefon jr101-fk-hb-voip, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, kompanija, brendovi, kupovina, najbolji, visokokvalitetni, proizvodi, analogni telefonski analogni telefonski telefon, analogni vodootporni telefon, analogni telefon Tajvan , anti vandal telefon, starinski telefon sa identifikacijom pozivaoca, telefon za automatsko pozivanje, telefonska slušalica za odlazak na šum centra, telefonski centar za hitne slučajeve, hitni analogni telefon, hitni telefon za hitne slučajeve
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti













