IP67 industrijski telefon otporan na vremenske uvjete JR104-SC-analogni
Materijal: aluminijumska legura Otporna na vremenske uslove: IP67 Verzija: Analogna, VoIP, GSM, 2G Boja: Žuta (ili opciono) Instalacija: Montaža na zid/Stub Veličina: 204*334*74 mm Neto težina: 6 KG Garancija: 2 godine Brzina-i ponovno biranje: Da.
Opis
Opis proizvoda: JR104-SC-Analogue
Ovaj interfon za brzo biranje otporan na vremenske uvjete u potpunosti se nalazi u kućištu od lijevanog aluminija otpornog na koroziju-otporno na vremenske uvjete sa vratima koja pružaju potpunu zaštitu od prašine i vlage, što rezultira visoko pouzdanim proizvodom sa dugim MTBF.

Primjena IP67 industrijskog telefona otpornog na vremenske uvjete-besplatne ruke
Ovaj-telefon otporan na vremenske uslove je veoma popularan za tunele, rudarstvo, marinu, podzemnu, metro stanice, željezničke platforme, autoputeve, hotele, parkinge, čeličane, hemijske fabrike, elektrane i srodne-industrijske aplikacije za teške uslove rada, itd.

Glavna karakteristikaIP67 Industrijski telefon otporan na vremenske uvjete{1}}besplatan telefon
Standardni analogni/SIP/GSM/2G telefon
Aluminijumsko kućište otporno na koroziju
Robustan i otporan na vremenske uslove{0}}do IP66-67
Handsfree operacija, programabilna za automatsko{0}}biranje
Montaža na zid/stub, jednostavna instalacija
Napajanje telefonske linije (analogno)
Eksterno napajanje ili PoE (SIP-VoIP)
RJ45 port za SIP telefon
CE, FCC, ISO9001, RoHS usklađen
Tehnički parametri odIP67 Industrijski telefon otporan na vremenske uvjete{1}}besplatan telefon
| Analogna verzija | |
| Napajanje | Iz analogne telefonske mreže |
| Napon napajanja | 24 VDC do 65 VDC |
| Supply Current | 20 mA DC do 100 mA DC |
| Jačina zvona | - 80dB(A) na udaljenosti od 1 m - 110dB(A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik sirene) |
| Metoda biranja | DTMF način rada u skladu sa ITU-T preporukom Q.23. |
| SIP verzija | |
| Napajanje | PoE ili 12V DC |
| Potrošnja energije | -U mirovanju: 1,5 W -Aktivno:1,8W |
| SIP protokol | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Podrška kodeku | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Communication Type | Full duplex |
| Jačina zvona | - 90~95dB(A) na udaljenosti od 1 m - 110dB(A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik sirene) |
| Ambijentalni uslovi | |
| Vrsta zaštite | IP 66 prema EN60529 |
| Radna temperatura | -30 stepeni do +65 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -40 stepeni do +75 stepeni |

Paket odIP67 Industrijski telefon otporan na vremenske uvjete{1}}besplatni telefon
| Veličina jedinice: | 204*334*74 mm (V * Š * D) |
| Dimenzija kartona: | 200*300*440 mm (V * Š * D) |
| Materijali za pakovanje: | biserni pamuk, karton |
| Neto težina: | 5 KG |
| bruto težina: | 6 KG |
Naša kompanija
J&R Technology Ltd, osnovana 2012. godine u Hong Kongu, Kina, je vrhunski dizajner i proizvođač industrijskih
telefoni i komunikacijski sistemi dizajnirani da optimiziraju komunikaciju i sigurnost u javnoj sigurnosti, transportu,
naftno-gasnu industriju i širok spektar sektora za svakodnevni rad i kritične trenutke.
Posjedujemo nacionalne visoke{0}}certifikacije za preduzeća i menadžment kao što su ISO9001, ISO14001 i ISO45001.
Naši proizvodi imaju osnovne certifikate kao što su CCC, CE, FCC i RoHS za domaću i međunarodnu usklađenost.
Takođe posedujemo bezbednosne sertifikate kao što su CNEX, IECEX, ATEX, EAC i INMETRO, patente proizvoda i autorska prava na softver.
Sa više od deset godina akumulacije i padavina, na otvorenom, visokom vlažnošću, visokom bukom, opasnim područjima i dr.
posebne ekološke karakteristike, J&R je formirao punu seriju komunikacijskih proizvoda i posebnih rješenja sa
vodootporne,{0}}otporne na eksplozije, anti-vandal, anti-mogućnosti zasnovane na analognoj, VoIP i GSM komunikacijskoj tehnologiji.
Podržani robusnim sistemom korisničke podrške, brzo zadovoljavamo različite potrebe kupaca u 120+ zemljama.
Bliska saradnja sa globalnim gigantima kao što su ABB, Thales, Honeywell, ALSTOM, Siemens, SNCF, VINCI, CGN, CNOOC, Sinopec,
ONGE, Petrobras, WANHUA, ZPMC, itd, pridržavamo se vrijednosti "Kupac na prvom mjestu, integritet i altruizam i prihvaćanje promjena".
J&R se razvija zajedno sa partnerima kako bi zadovoljio zahtjeve industrije, a istovremeno pruža izuzetnu vrijednost za kupce.

Popularni tagovi: ip67 industrijski telefon otporan na vremenske uvjete jr104-sc-analogni, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, kompanija, brendovi, kupuju, najbolji, visokokvalitetni, proizvodi
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti











