
3G telefon hitne pomoći
Slušalica Telefon, CB (Hotline) Bez tastature, Dva dugmeta, Žuta boja (druga boja po želji), Veličina jedinice: 240*100*106(mm) Smeštena u anti-vandal hladno-kućište od hladno valjanog čelika, način montaže na zid
Opis
3G telefon hitne pomoći
Telefon koristi visoko-kvalitetnu hladno valjanu-čeličnu ploču sa funkcijom protiv-vandalizma. U isto vrijeme, školjka ima uređaj za uzemljenje, koji je potpuno izoliran od unutarnjeg kruga i ima određenu funkciju elektromagnetne zaštite. Pored toga, dodaci kao što su mobilni telefoni, tastature i štampane ploče napravljeni su od više slojeva vodootpornih materijala i materijala otpornih na prašinu. Veoma je pogodan za mesta kao što su banke, škole i zatvori.

◖ Karakteristike ◗
3G telefon hitne pomoći
◐ Robusno kućište, izrađeno od nerđajućeg čelika
◐ Slušalica sa blindiranim kablom otpornom na vandal
◐ 2 metalna dugmeta za uređivanje brzog biranja
◐ Induktivna spojnica je standardna za osobe sa oštećenjem sluha
◐ Otporan na udarce, udarce, padove i vibracije, sposoban za rad u teškim okruženjima
◐ Montaža na zid, jednostavna instalacija
◖Technical Specification◗
| 3G verzija | |
| Napajanje | 12V DC |
| Potrošnja energije | -U mirovanju: 0,3W -Aktivno: 1,5 W |
| Communication Type | Full duplex |
| Jačina zvona | 90~95dB(A) na udaljenosti od 1 m |
| Programski metod | Daljinsko programiranje putem SMS-a |
| Frekvencija |
verzija: - Dvopojasni WCDMA/HSDPA 850/1900MHz E verzija: - Dvopojasni UMTS/HSDPA 900/2100MHz J verzija: - Dvopojasni UMTS/HSDPA 850(800)/2100MHz |
| Ambijentalni uslovi | |
| Vrsta zaštite | IP 65 prema EN60529 |
| Radna temperatura | -25 stepeni do +70 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -25 stepeni do +85 stepeni |

| Pakovanje | |
|---|---|
| Veličina jedinice | 240 *100 *106 (mm) |
| Veličina kartona | 310 *140 *130 (mm) |
| Ambalažni materijali | Biserni pamuk, karton |
| Neto težina | 2 KG |
| Bruto težina | 3 KG |
Popularni tagovi: 3G telefon hitne pomoći, Kina, proizvođači, dobavljači, fabrika, kompanija, brendovi, kupovina, najbolji, visok-kvalitet, proizvodi
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







