GSM telefonska kutija za hitne slučajeve
GSM telefonska kutija za hitne slučajeve dizajnirana je za upotrebu na otvorenom, bazirana na hladno valjanom čeliku sa praškastim slojem kućišta i prednjom pločom od nerđajućeg čelika, pruža povećanu otpornost na vandalizam i osigurava da se primarna funkcija komunikacije održava u svakom trenutku.
Opis
Opis proizvoda
JR330-SC.pdfGSM telefonska kutija za hitne slučajeve
GSM telefonska kutija za hitne slučajeveje dizajniran za upotrebu na otvorenom, na osnovu ahladno valjani čeliksa kućištem obloženim prahom, iprednja ploča od nerđajućeg čelika, ponude povećaneotpor vandalizmu, i osigurati da se primarna funkcija komunikacije održava u svakom trenutku.

| Materijal kućišta | Telo od hladno valjanog čelika |
| Boje | CRVENA, ŽUTA, SIVA |
| Materijal slušalice | Nema slušalice |
| Tastatura | Nema tastature |
| Temperatura | Radni: -30 stepeni do +70 stepeni Pohranjivanje: -40 stepeni do +75 stepeni |
| Weather Resistance | IP65 |
| Ton zvona | Reski ton 85 dBA na 1 metar tipično |
| Prekidač kuke | Elektronski/magnetni bez vidljivih pokretnih dijelova |
| M.T.B.F. | Izračunato da ima MTBF veći od 50.000 sati korištenja |
| Težina | Do 1 kg ovisno o opciji |
Technical Specification
GSM telefonska kutija za hitne slučajeve
| Analogna verzija | |
| Napajanje | Iz analogne telefonske mreže |
| Napon napajanja | 24 VDC do 65 VDC |
| Supply Current | 20 mA DC do 100 mA DC |
| Jačina zvona | - 80dB(A) na udaljenosti od 1 m - 110dB(A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik sirene) |
| Metoda biranja | DTMF način rada u skladu sa ITU-T preporukom Q.23. |
| SIP verzija | |
| Napajanje | PoE ili 12V DC |
| Potrošnja energije | -U mirovanju: 1,5 W -Aktivno:1,8W |
| SIP protokol | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Podrška kodeku | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Communication Type | Full duplex |
| Jačina zvona | - 90~95dB(A) na udaljenosti od 1 m - 110dB(A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik sirene) |
| Ambijentalni uslovi | |
| Vrsta zaštite | IP 66 prema EN60529 |
| Radna temperatura | -30 stepeni do +70 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -40 stepeni do +75 stepeni |

Karakteristike
GSM telefonska kutija za hitne slučajeve
★ Više kućišta i boja - robusni i-privlačni za oko
★ Trepćuće svjetlo - za obavještenja o statusu i uputstva
★ Odličan kvalitet zvuka - STI odobren na 0.9
★ Programabilna podrška za brzo biranje
★ Podržava funkciju poruke za nisku bateriju, otvaranje vrata i slabu snagu signala

Prijave
GSM telefonska kutija za hitne slučajeve
GSM telefonska kutija za hitne slučajeve je dizajnirana za upotrebu uput, autoput, park, tunel, itd, ponudapouzdana glasovna komunikacijaza{0}}mjesta i ponudu visoke buke{0}}privlačan signalza tamna područja.

Pakovanje i dostava
GSM telefonska kutija za hitne slučajeve
| Veličina jedinice | 530 *280 *200 (mm) |
| Veličina kartona | 620 *340 *260 (mm) |
| Ambalažni materijali | Biserni pamuk, karton |
| Neto težina | 10 KG |
| Bruto težina | 12 KG |
| Luka | Shenzhen, Guangdong | |||
| Lead Time (Ako uplatu završite danas, vaša narudžba će biti poslana unutar datuma isporuke.) | Količina (setovi) | 1 | 2-500 | >500 |
| Procjena vrijeme (dani) | 2 | 25 | Treba pregovarati | |

Naša kompanija
GSM telefonska kutija za hitne slučajeve
Od osnivanja J&R Technology, kompanija je kontinuirano unapređivala produktivnost, mogućnosti istraživanja i razvoja i kvalitet prodajnih usluga.
Kroz godine truda i razvoja, J&R je postao vodeće poduzeće u industriji specijalne komunikacijske opreme, te je dobio certifikat visoke tehnologije (HNTE).
Do sada, J&R je prošao ISO9001 certifikaciju, a proizvodi su postigli CE, FCC, A-tick, IECEX, RCM i druge velike međunarodne certifikate proizvoda.

Naši kupci
GSM telefonska kutija za hitne slučajeve

Naši partneri
GSM telefonska kutija za hitne slučajeve

Dio certifikata
GSM telefonska kutija za hitne slučajeve

Popularni tagovi: hitna gsm telefonska kutija, Kina, proizvođači, dobavljači, fabrika, kompanija, brendovi, kupovina, najbolji, visok-kvalitet, proizvodi
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-

Lift telefon VoIP / Lift Hitni telefon
-

Vodootporan GSM/4G telefon JR101-CB sa automatskim b...
-

SIP interfon za brodsku ploču otporan na vlagu JR104...
-

Telefon otporan na vremenske uslove sa automatskim b...
-

Vodootporan telefon sa trepćućim signalom JR101-FK-L
-

Offshore telefon otporan na vremenske uvjete, telefo...





